Ponuka automobilov

Práve výber automobilov do našej a ponuky je pre naše podnikanie kľúčový.

Aj preto v tejto veci spolupracujeme s leasingovými spoločnosťami ARVAL, UniCredit či Volkswagen Finančné služby, ktoré sú prvoradým dodávateľom automobilov do našej ponuky.
Ide o automobily po ukončení tzv. operatívneho leasingu.

Čo to znamená?

  • plnú a zdokumentovanú servisnú históriu v autorizovanom servise príslušnej značky (servis počas doby financovania platí a manažuje leasingová spoločnosť)
  • garanciu nájazdu km zo servisnou knižkou
  • právnu a obchodnú zmluvnú dokumentáciu podľa platnej legislatívy EU
  • …atď…

Aj toto sú dôvody pre ktoré si môžeme dovoliť ponúknuť Vám na väčšinu automobilov možnosť predĺženia záruky na prípadné skryté vady či v neposlednom rade férové znenie Kúpnych zmlúv a ostatnej obchodnej dokumentácie.

Čo to presne znamená krytie skrytých vád?

Faktom je že v obchode a predaji jazdených vozidiel na Slovensku panuje značná nedôvera. Mnohokrát je výsledkom nepoctivosti samotných predajcov a ich prístupom.

Zároveň je teda skoro nemožné od takýchto predajcov vymôcť a dožadovať sa náhrady oprávnených škôd a nákladov, ktoré vzniknú na automobile po jeho kúpe.

Platí však, že ak predajca vie zdokumentovať pôvod automobilu a jeho plnú servisnú históriu môže byť takýto automobil zaradený do skupiny, kde je možné si prípadné skryté vady poistiť a mať tak náklady pod kontrolou.

Práve možnosť dojednať toto poistenie a možnosť zaradenia automobilu to takéhoto poistenia mnohokrát potvrdzuje, že automobil je právne a technicky v poriadku a má jasný pôvod a neporušenú servisnú históriu podľa pravidiel výrobcu.

 

Vyberte značku: Škoda | BMW |
Vyberte model: Octavia Combi | rad 1 |

Škoda Octavia Combi III 1.6 TDI 110k GreenLine Ambition

VIN: TMBJG7NE5G0143212
Objem motora: 1598
Výkon: 81
Počet dverí: 5
Škoda Octavia vo vynikajúcom technickom stave s garanciou najazdených km + zárukou na skryté vady na dobu 6mesiacov v cene vozidla. Stav automobilu zodpovedá nízkemu nájazdu km, bez investícií.
9990
9490 na úver
113750 KM Rok výroby:2016

BMW rad 1 120d A/T (F21)

VIN: WBA1C31080J531854
Objem motora: 1995
Výkon: 135
Počet dverí: 5

15990
15490 na úver
160230 KM Rok výroby:2013